ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ


ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
SMS послуга (за бажанням)
Послуга кур’єрської доставки (за бажанням)
Послуга фотокопіювання документів (за бажанням)
Медичний страховий поліс

SMS послуга (за бажанням)

Ми намагаємося пропонувати заявникам найновітніші послуги для того, щоб підвищити рівень задоволення клієнта. Як частина нашого постійного прагнення оцінити досвід заявника, Візовий Центр вважає своєю перевагою запропонувати новітню сучасну SMS послугу - експрес спосіб дізнатись про статус Вашої заяви з перших рук.

При активації, простий у використанні, цей інноваційний спосіб SMS послуги надсилатиме автоматичне SMS повідомлення на визначений Вами номер мобільного телефону з інформацією про статус Вашої заяви на різних стадіях розгляду. Ця послуга підтримує передачу SMS на обраній Вами мові – англійська та українська. Додатково, дана послуга буде супроводжуватися автоматичним повідомленням на електронну адресу заявника, інформуючи про статус візової заявки.

Ви можете дізнатися про можливість використання послуги та замовити дану послугу під час подачі візової заяви. Вартість послуги Ви можете знайти у Таблиці візового збору – звичайно, дана послуга є факультативною. Для того щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати форму замовлення послуги, ми рекомендуємо звернутися до працівників Візового центру. Збір за послугу – 40 гривень.

Формуляри в форматі PDF:
Вам необхідно встановити на комп’ютері Adobe Acrobat Reader для того, щоб переглянути та завантажити необхідні формуляри.
Будь-ласка натисніть тут, щоб завантажити на свій компьютер Adobe Acrobat Reader.

Будь ласка, прочитайте Обмеження відповідальності перед замовленням даної послуги.

Послуга кур’єрської доставки (за бажанням)

Наша кур’єрська служба може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

На даний момент вартість даної послуги вказана у розділі Візовий Збір, і звісно, ця послуга є додатковою*. Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації. Збір за послугу – 175 гривень. В разі отримання паспорту в офісі кур’єрської служби вартість даної послуги – 150 гривень.

Послуга заповнення візових анкет (за бажанням)

Вартість послуги складає 75 грн., у тому числі ПДВ. Ця послуга може бути надана за бажанням заявника та не є обов’язковою.

Послуга фотокопіювання документів (за бажанням)

Під час подачі документів Ви маєте можливість зробити ксерокопії необхідних документів. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати ц співробітника Візового Центру під час подачі документів. Вартість послуги складає 2,50 грн за сторінку.

Медичний страховий поліс

Ви маєте можливість придбати страховий медичний поліс для подорожей за кордон безпосередньо у Візовому Центрі. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Страхова компанія PZU, яка знаходиться на території Візового Центру, гарантує компенсацію коштів у випадку отримання відмови у візі. Детальніше - тут ;

Умови замовлення: безпосередньо у Візовому Центрі

Важлива інформація:

Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої візової заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Ваша візова заява буде розглянута Посольством у звичайному порядку.
Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням.
Ціна додаткових послуг вказана із урахуванням ПДВ 20%.