ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ


ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Мобільна біометрія
SMS послуга (за бажанням)
Послуга кур’єрської доставки (за бажанням)
Послуга кур’єрської доставки після подачі документів
Послуга заповнення візових анкет (за бажанням)
Послуга фотокопіювання документів (за бажанням)
Медичний страховий поліс

Мобільна біометрія

Мобільна біометрія це зручний сервіс, який пропонує Візовий Сервіс Центр Данії в Україні тим заявникам, які прагнуть подати документи на отримання візи та надати свою біометрію (відбитки пальців), не відвідуючи Візового Центру. Послугу можна замовити за бажаною адресою та у зручний для подачі документів на отримання візи Шенген до Данії час.

Надаючи послугу мобільної біометрії VFS прагне запевнити заявникам максимальну зручність, гнучкість у виборі місця та часу і задоволення від послуги.

Послугу мобільної біометрії можна замовити як для індивідуальних заявників, родини так і групи заявників, які подають документи на отримання Шенгенської візи до Данії. Пропонуючи таку послугу, Візовий Сервіс Центр бере на себе відповідальність та право власності на прийом візової анкети та усіх супроводжуючих документів, паспорта і зняття біометричних даних, які будуть передані до Посольства для розгляду візової заяви. Візовий Сервіс Центр створив і пропонує зручний спосіб подачі документів на отримання Шенгенської візи та не впливає на термін розгляду чи рішення щодо поданої візової заяви, які належать до цілковитої компетенції Посольства Данії.

Важлива інформація: Всі запити з Криму повинні бути передані тільки до VFS в Україні.

Послуга Мобільної Біометрії пропонує:
Мобільний сервіс для подачі візових заяв і надання біометричних даних
Гнучкість вибору місця та часу для Вашої зручності
Відсутня необхідність відвідувати Візовий Сервіс Центр
Інформаційну підтримку

Ви можете здійснити заявку:

Послугу мобільної біометрії можна замовити виключно за попереднім записом для зручності заявників. Для того, щоб замовити послугу:

Зателефонуйте за номером телефону +38044 224 57 67 Або
Напишіть на електронну адресу: mobilebiometrics-ukr@vfshelpline.com
Натисніть тут

Збір за послугу мобільної біометрії:

Візовий Сервіс Центр пропонує послугу мобільної біометрії за економічно ефективною ціною, яка вказана в таблиці нижче. Вказані в таблиці оплати стосуються лише послуги мобільної біометрії, не включаючи Візового збору, Сервісного збору та транспортних витрат.

Заявники можуть замовити послугу мобільної біометрії для себе, своєї сім'ї або групи заявників, що зробить послугу більш економічно ефективною для кожного.

Sr. No Умови резервування Оплата*
1. Послуга мобільної біометрії для 1 заявника 150 € / 4895 грн
2. Послуга мобільної біометрії на 2 години 190 € / 6200 грн
3. Послуга мобільної біометрії на 4 години 380 € / 12400 грн
4. Послуга мобільної біометрії на 6 години 570 € / 18595 грн
5. Послуга мобільної біометрії на 8 години 760 € / 24795 грн

* Збір можливо сплатити лише за допомогою кредитної картки або за безготівковим розрахунком у національній валюті (гривня).

Зауважте: опції 2 – 5 можуть застосовуватися для прийому документів від 2 до більшої кількості заяв, залежно від кількості заявників, які подають документи на отримання візи Шенген до Данії.

SMS послуга (за бажанням)

Ми намагаємося пропонувати заявникам найновітніші послуги для того, щоб підвищити рівень задоволення клієнта. Як частина нашого постійного прагнення оцінити досвід заявника, Візовий Центр вважає своєю перевагою запропонувати новітню сучасну SMS послугу - експрес спосіб дізнатись про статус Вашої заяви з перших рук.

При активації, простий у використанні, цей інноваційний спосіб SMS послуги надсилатиме автоматичне SMS повідомлення на визначений Вами номер мобільного телефону з інформацією про статус Вашої заяви на різних стадіях розгляду. Ця послуга підтримує передачу SMS на обраній Вами мові – англійська та українська. Додатково, дана послуга буде супроводжуватися автоматичним повідомленням на електронну адресу заявника, інформуючи про статус візової заявки.

Ви можете дізнатися про можливість використання послуги та замовити дану послугу під час подачі візової заяви. Вартість послуги Ви можете знайти у Таблиці візового збору – звичайно, дана послуга є факультативною. Для того щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати форму замовлення послуги, ми рекомендуємо звернутися до працівників Візового центру. Сбір за послугу – 30 гривень.

Будь ласка, натисніть тут щоб завантажити SMS заявку.

Формуляри в форматі PDF:
Вам необхідно встановити на комп’ютері Adobe Acrobat Reader для того, щоб переглянути та завантажити необхідні формуляри.
Будь-ласка натисніть тут, щоб завантажити на свій компьютер Adobe Acrobat Reader.

Будь ласка, прочитайте Обмеження відповідальності перед замовленням даної послуги.

Послуга кур’єрської доставки (за бажанням)

Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Візовий Центр уклав угоду з кур’єрською службою In Time в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти через кур’єра. Маючи відмінну мережу офісів, In Time може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

На даний момент вартість даної послуги вказана у розділі Візовий Збір, і звісно, ця послуга є додатковою*. Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації. Сбір за послугу – 150 гривень.

Послуга кур’єрської доставки після подачі документів

Ви можете замовити доставку паспорта за вказаною Вами адресою також після подачі документів. Скористайтесь послугою кур'єрської служби. Щоб замовити послугу:

напишіть нам: info@denmarkvac-ua.com
зателефонуйте: (+38) 0 44 594 9616 / (+38) 0 50 323 8571
Натисніть тут

На даний момент вартість даної послуги вказана у розділі Візовий Збір, і звісно, ця послуга є додатковою. Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації. Сбір за послугу – 150 гривень.

Послуга заповнення візових анкет (за бажанням)

Вартість послуги складає 75 грн., у тому числі ПДВ. Ця послуга може бути надана за бажанням заявника та не є обов’язковою.

Послуга фотокопіювання документів (за бажанням)

Під час подачі документів Ви маєте можливість зробити ксерокопії необхідних документів. Більш детальну інформацію щодо даної послуги Ви можете отримати ц співробітника Візового Центру під час подачі документів. Вартість послуги складає 2,50 грн за сторінку.

Медичний страховий поліс

Ви маєте можливість придбати страховий медичний поліс для подорожей за кордон безпосередньо у Візовому Центрі. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Страхова компанія PZU, яка знаходиться на території Візового Центру, гарантує компенсацію коштів у випадку отримання відмови у візі. Детальніше - тут ;

Умови замовлення: безпосередньо у Візовому Центрі

Важлива інформація:

Використання тієї чи іншої послуги не прискорює розгляд Вашої візової заяви на отримання візи та не гарантує прийняття позитивного рішення. Ваша візова заява буде розглянута Посольством у звичайному порядку.
Всі наведені вище послуги надаються виключно за Вашим бажанням.
Ціна додаткових послуг вказана із урахуванням ПДВ 20%.