ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ
ВСЕ ПРО ВІЗИ
Візовий Центр обробляє заяви на отримання короткострокових віз та отримання дозволу на проживання. Паспорт повинен бути дійсним принаймні 3 місяці після запланованого перебування у Данії та повинен мати принаймні 2 вільні сторінки для вклеювання візи/дозволу на проживання та проставлення інших відміток під час подорожі. Якщо такі умови не дотримані, заявнику потрібно отримати новий паспорт до моменту подання заяви на візу.

ВАЖЛИВО: Будь ласка, зауважте, що починаючи з 15 серпня 2012 року Ви можете подати заяву на отримання датської візи до Посольства Литви у м. Єреван, Республіка Вірменія. Нижче наведено контактну інформацію:

0037, вул. Бабаян 2/13
Єреван, Республіка Вірменія

Телефон: + 374 10 29 76 80 ; Факс: + 374 10 29 76 81
E-mail адреса: amb.am@urm.lt

Зверніть увагу: продовжені паспорти до розгляду не приймаються.

Візова заява розглядається протягом 10 календарних днів від дня прийняття заяви Посольством Данії. Розгляд справи може бути продовжений максимум до 30 календарних днів, якщо заява направляється до Міграційної Служби Данії. Як виняток, вразі вимоги надати додаткові документи, розгляд справи може бути продовжений максимум до 60 днів.

Справи громадян певних країн або певних категорій громадян завжди мають направлятись на консультацію до однієї або декількох Шенгенських країн перед тим, як віза може бути виданою. Термін розгляду справи у цих випадках складає 10-12 днів як мінімум. Список таких країн та категорій громадян можна знайти у Додатку 16 до Візового Кодексу: Додаток 16, англійська версія.

Якщо заява подається через представника, йому потрібно буде пройти процедуру оформлення доручення під час подачі документів.

Обрана заявником візова категорія повинна відповідати меті поїздки до Данії. Виключно заявник обирає категорію візи - працівники Візового Центру не будуть в змозі Вам допомогти в цьому.

Наявність візи не гарантує право на в'їзд. Разом з тим, особи, що мають візу, повинні довести відповідність до вимог Статті 5 Візового Кодексу для в'їзду на кордоні.

Посольство Данії в Києві повертатиме паспорти з рішенням до Візового Центру у Києві. Заявники повинні вирішити під час подачі документів яким чином вони бажають отримати свої паспорти чи документи : або скористатися послугами кур’єра, або забрати їх із Візового Центру в Києві, Львові, Одесі, Донецьку, Дніпрі чи Харкові.

Послуги компанії VFS надаються на добровільній основі. Заявники можуть подати документи на отримання візи до Посольства Данії. У цьому випадку потрібно направити листа за електронною адресою kievvisa@um.dk до Візового відділу посольства. Візова заява подається лише за попереднім записом до Посольства Данії.

Апеляція

Посольства та консульства Данії в деяких випадках можуть відмовити у наданні візи. Стосовно таких рішень можна подати апеляцію до Міграційної Служби Данії(newtodenmark.dk).

Посольства та консульства також можуть направити візову заяву до Міграційної Служби Данії. Рішення щодо таких справ буде прийматись Міграційною Службою Данії. Апеляцію щодо відмови можна подати до Міграційної Ради з питань апеляцій. Подати апеляцію щодо відмови у візі до Фарерських островів та Гренландії можна до Міністерства з питань Імміграції та Інтеграції.


ПРОЦЕС
ПОДАЧІ ЗАЯВИ


Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи: Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Візового центру: Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете онлайн або зателефонувавши до контакт-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.

Крок 3
Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4
Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.