ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ
Візова інформація
ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Для підприємців та представників суб’єктів господарювання.

В разі, якщо заяви подано на відкриття багаторазових віз підприємцям, повинен бути наданий доказ їх професійного статусу, тривалості їх ділової активності та необхідності регулярної участі у зустрічах, консультаціях та перемовинах на території Данії.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що Ви не можете подати заяву раніше ніж за 3 місяці до дати виїзду.

Шановні заявники! Данія розпочинає програму «Червона доріжка» (Red Carpet Programme) – бізнес віза до Данії за процедурою прискореного розгляду документів. Програмою «Червона доріжка» можуть скористатися як приватні, так і публічні компанії із великою кількістю працівників, яким необхідно регулярно здійснювати бізнес поїздки до Данії, і для яких Данія є основною країною призначення (загальна кількість днів проведена в Данії має завжди бути більшою за кількість днів проведених в інших країнах Шенгенської угоди), наприклад:

місцеві дочірні підприємства Датських компаній
місцеві компанії, чиї дочірні підприємства знаходяться в Данії
місцеві компанії, які мають ексклюзивне партнерство з датськими компаніями
місцеві компанії, чиї співробітники часто подорожують до Данії у справах бізнесу
місцеві компанії, що зацікавленні в інвестуванні в Данію
місцеві установи (недержавні організації, туристичні агенції та ін.), невід’ємною частиною роботи яких, є співпраця з датськими установами

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію, будь ласка, скористайтеся наступними посиланнями:
Сайт www.fasttrackvisa.um.dk
Сайт http://ukraine.um.dk/uk/travel-and-residence-ukr/going-to-denmark-ukr/short-term-visas-ukr/red-carpet/red-carpet/
ПРОЦЕС
ПОДАЧІ ЗАЯВИ


Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи: Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Візового центру: Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете онлайн або зателефонувавши до контакт-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.

Крок 3
Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4
Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.