ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ


ВСТУП

Звертаємо вашу увагу, що медичний страховий поліс є обов’язковим при подачі документів на отримання візи. Закликаємо Вас придбати страховий поліс безпосередньо у Візовому Центрі або у представництві акредитованої страхової компанії. Ми не можемо гарантувати якість придбаного Вами страхового полісу в інших місцях їх продажу.

Ви маєте можливість придбати страховий поліс компанії PZU у Візовому Центрі. Компанія PZU гарантує компенсацію коштів у випадку отримання відмови у візі. Дізнатися більше - тут.

Замовте послугу Мобільної Біометрії, щоб подати документи та здати біометричні дані не відвідуючи Візовий Центр...Щоб дізнатись більше – натисніть тут

Візовий Сервіс Центр у Києві та Львові пропонує скористатися послугами залу підвищеного комфорту Premium Lounge Щоб дізнатись більше – натисніть тут

Починаючи з 1 квітня 2010 Посольство Данії в Києві інформує про відкриття Візового Сервіс Центру Данії у Києві, Львові, Одесі, Донецьку, Дніпрі та Харкові. На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспортів, а також іншу корисну інформацію.

Більш детальну інформацію стосовно Візових центрів Ви можете знайти, натиснувши тут

Всі документи, що подаються до Візового центру, передаватимуться до Посольства Данії у Києві для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового центру жодним чином не впливають на рішення Посольства.

Скористайтеся наступним посиланням для того щоб відвідати офіційний сайт Міністерства Закордонних Справ Данії для Посольства в Києві.
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ
Крок 1 :
Крок 2 :  
Крок 3 :
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи. Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна  Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.
Крок 4 :
Призначте дату та час подачі документів до Візового центру. Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете онлайн або зателефонувавши до контакт-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.

АБО
Скористайтеся послугою Мобільна біометрія – натисніть тут
Крок 5 : Здайте Ваші біометричні дані: Відвідайте біометричну кабіну для надання цифрового фото та відбитків пальців, окрім осіб, які звільняються від здачі біометричних даних. Громадянам України та громадянам інших країн, які легально проживають в Україні, необхідно буде особисто з’являтися на подачу документів для отримання короткострокової Шенгенської візи (максимум 90 днів у пів року) та дозволу на роботу/проживання, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців та цифрове фото).
Діти віком до 12 років можуть не з’являтися особисто на подачу документів на Шенгенську візу, оскільки їм не потрібно здавати біометричні дані. Надання кольорової фотографії для усіх заявників є обов’язковим. Будь ласка, скористайтеся посиланням «Вимоги до фотографії» на будь-якій сторінці нашого сайту, присвяченій візовим категоріям.
Крок 6 : Отримайте опрацьовану візову заяву:
Перевіряйте стан Вашої візової заяви відповідно до термінів розгляду документів, наданих Вам під час подачі документів та приходьте на отримання паспорту, коли Вашу візову заяву опрацьовано. Якщо Ви скористалися послугою кур’єрської доставки, Ви можете отримати документи за вказаною Вами адресою.

Будь-ласка, зверніть увагу :

Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може замовити:

Кур’єрську доставку паспорту;
SMS послугу – повідомлення про стан паспорту на мобільний телефон або електронну адресу.
ПЕРЕВІРИТИ СТАН ЗАЯВИ ОНЛАЙН
Після подачі документів, Ви можете перевірити стан Вашого паспорту ввівши унікальний реєстраційний номер та дату народження. Ви можете знайти реєстраційний номер (починається з DKKV, DKLV, DKOD, DKDN, DNIP або DKKH) на квитанції, що видається працівником Візового центру після подачі документів.

Скористайтеся лінком для того, щоб перевірити стан Вашої візової заяви.