ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ


КОНТАКТИ
Ми прагнемо надавати заявникам якісні послуги в будь-який час. На цій сторінці Ви можете ознайомитися з інформацією про те як з нами зв’язатись, і як скористатися нашими послугами протягом процесу отримання візи. Виберіть відповідну вкладку для того, щоб знайти більше інформації...

Шановні заявники, будь ласка, зверніть Вашу увагу на те, що Ви маєте можливість подати візову заяву до будь-якого Візового Центру Данії без попереднього запису.

Центр В Києві Центр В Одесі Центр В Донецьку Центр У Львові Центр У Харкові Центр у Дніпрі Контакт-Центр

ВІЗОВИЙ ЦЕНТР У ЛЬВОВІ
Адреса Візового Центру у Львові:

Львів, вул. Джерельна 18.

Прийом документів (за попереднім записом):
8.30 - 15.30 (з понеділка по п'ятницю, окрім днів офіційних свят)

Видача паспортів:
Для отримання необхідно надати квитанцію, копію паспорту та доручення, яке було оформлене під час подачі документів у Візовому Центрі (лише у випадку отримання паспорту представником).
Також у вас є можливість скористатися послугою кур’єрської доставки.

Важлива інформація:
Для того, щоб подати документи на візу до Данії, необхідно записатися на подачу. Для того, щоб призначити дату подачі документів,натисніть тут
Процес подачі заяви у Львові:
Крок 1:
Прийдіть до Візового Центру для подачі документів.
Крок 2:
Оплатіть відповідні збори у касі Візового Центру (консульський збір, сервісний збір, а також наступні послуги на вибір заявника: кур'єрську доставку та/або SMS інформування).

Зауважте: Візовий Центр не працює у святкові дні, затверджені Посольством Данії. Натисніть тут для того, щоб ознайомитися зі списком святкових днів.