Back   
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ
ВАЖЛИВІ НОВИНИ ТА ІНФОРМАЦІЯ

11 січня 2019: Будь ласка, зверніть увагу на те, що сервісний збір еквівалентний 27 Євро складає 860 гривень за одного заявника та включає ПДВ.
19 липня 2018: Шановні заявники!

Шановні заявники!Зверніть, будь ласка, увагу що Візові Центри не будуть приймати документи на короткострокові Шенгенські візи з 1 серпня 2018.
19 грудня 2017:

Шановні заявники! Будь ласка, зверніть увагу, що 27 грудня 2017 Візовий Центр у Львові переїзджає до нового офісу за адресою: Львів, вул. Джерельна 18.
26 липня 2017: Громадянам України, які мають біометричний паспорт, виданий відповідно до стандартів ІСАО, не потрібно отримувати візу для відвідування Фарерських островів та Гренландії.

Для отримання більш детальної інформації, Ви можете відвідати веб-сайт Імміграційної Служби Данії.

26 травня 2017: Громадянам України, які мають біометричний паспорт виданий відповідно до стандартів ІСАО, не потрібно мати візу для в’їзду в країни ЄС та Шенгену, починаючи з неділі 11 червня 0.00 годин (у ніч з суботи 10 червня на неділю 11 червня). Безвізовий режим не стосується Великобританії та Ірландії. Громадяни України, які планують свою подорож до Шенгену до 11 червня 2017 р. повинні мати Шенгенську візу.

17 червеня  2016: Увага! Заявники, які подають документи на отримання дозволу на проживання/роботу для проходження сільськогосподарської практики/інтернатури (візова анкета PR1) та пройшли «Cambridge Language Test» на знання іноземної мови мають обов’язково надати інформацію щодо реєстраційного номеру та секретного коду.
16 червеня 2016: Шановні заявники,

будь ласка, зверніть Вашу увагу на те, що Ви маєте можливість подати візову заяву до будь-якого Візового Центру Данії без попереднього запису.

27 травня 2016:

Послуга призначення дати подачі документів до Візових Центрів Данії чи Посольства Королівства Данії в Україні є БЕЗКОШТОВНОЮ. Вам не потрібно сплачувати додаткові кошти за надання цієї послуги. Звертаємо Вашу увагу, що Інтернет сторінка (http://visacenter-ukraine.com/poland-kyiv.shtml) не є ресурсом компанії VFS Global, чи Візових Центрів. Просимо Вас бути обачними при здійсненні реєстрації і використовувати лише офіційні джерела та ресурси.

10 травня 2016: Відновлення роботи електронної візової системи

Інформуємо Вас про те, що роботу електронної візової системи було відновлено, відтак Візові Центри Посольства Данії будуть приймати документи на всі типи віз у звичайному режимі, однак просимо звернути увагу, що розгляд візових заявок може бути довшим, ніж 10 робочих днів.

Для отримання більш детальної інформації – натисніть тут.

Ми щиро перепрошуємо за спричинені незручності та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

29 квітня 2016: Повідомлення від Посольства Данії

Якщо студент планує відвідувати Данію за програмою обміну,використав для подачі документів онлайн анкету типу ST1 та не подав фінансові документи у формі банківських виписок, які підтверджують спроможність оплатити усі витрати пов’язані із перебуванням у Данії, йому/їй необхідно якомога швидше надіслати дані документи на електронну адресу SIRI study@siri.dk зазначивши свій реєстраційний номер (Сase Оrder ID).

08 грудня 2015: Зауважте, що Візовий Сервіс Центр у Донецьку (Ленінський Проспект 4а) зачинено починаючи з 14.07.2014 – до наступної інформації. Просимо всіх заявників звернути на це увагу і планувати подачу документів у найближчому Візовому Центрі.

15 листопада 2012: Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних в одному екземплярі. Згоду на обробку персональних даних також можна отримати у Візових Центрах.

17 серпня 2012: Будь ласка, зауважте, що починаючи з 15 серпня 2012 року Ви можете подати заяву на отримання датської візи до Посольства Литви у м. Єреван, Республіка Вірменія.
 
Будь ласка, зауважете, що Візовий Центр Посольства Данії не співпрацює з посередниками, які надають свої послуги біля Візового Центру.

УВАГА: ДАТСЬКА ІММІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ВВОДИТЬ НОВІ СЕРВІСНІ ЗБОРИ

З 01/01/2016 Датська Імміграційна служба вводить нові сервісні збори на обробку заяв на деякі види довгострокових віз. Для детальнішої інформації натисніть тут.