Back   
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ
ВАЖЛИВІ НОВИНИ ТА ІНФОРМАЦІЯ
14 вересня 2018: Зміна сервісного збору з 17 по 21 вересня 2018 року.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що сервісний збір еквівалентний 27 Євро складає 880 гривень за одного заявника та включає ПДВ.

19 липня 2018: Шановні заявники!

Зверніть, будь ласка, увагу що Візові Центри не будуть приймати документи на короткострокові Шенгенські візи з 1 серпня 2018.
19 грудня 2017:

Шановні заявники! Будь ласка, зверніть увагу, що 27 грудня 2017 Візовий Центр у Львові переїзджає до нового офісу за адресою: Львів, вул. Джерельна 18.
26 липня 2017: Громадянам України, які мають біометричний паспорт, виданий відповідно до стандартів ІСАО, не потрібно отримувати візу для відвідування Фарерських островів та Гренландії.

Для отримання більш детальної інформації, Ви можете відвідати веб-сайт Імміграційної Служби Данії.

26 May 2017: Громадянам України, які мають біометричний паспорт виданий відповідно до стандартів ІСАО, не потрібно мати візу для в’їзду в країни ЄС та Шенгену, починаючи з неділі 11 червня 0.00 годин (у ніч з суботи 10 червня на неділю 11 червня). Безвізовий режим не стосується Великобританії та Ірландії. Громадяни України, які планують свою подорож до Шенгену до 11 червня 2017 р. повинні мати Шенгенську візу.

17 June 2016: Увага! Заявники, які подають документи на отримання дозволу на проживання/роботу для проходження сільськогосподарської практики/інтернатури (візова анкета PR1) та пройшли «Cambridge Language Test» на знання іноземної мови мають обов’язково надати інформацію щодо реєстраційного номеру та секретного коду.

16 June 2016: Шановні заявники,

будь ласка, зверніть Вашу увагу на те, що Ви маєте можливість подати візову заяву до будь-якого Візового Центру Данії без попереднього запису.

15 June 2016: Увага! Починаючи з 15.06.2016 заявникам, які подають документи на данську Шенгенську візу разом із документами необхідно подавати фотокопії усіх сторінок діючих чи попередніх закордонних паспортів, включаючи пусті сторінки, а також фотокопії усіх 16 сторінок українського паспорту.

27 May 2016:

Послуга призначення дати подачі документів до Візових Центрів Данії чи Посольства Королівства Данії в Україні є БЕЗКОШТОВНОЮ. Вам не потрібно сплачувати додаткові кошти за надання цієї послуги. Звертаємо Вашу увагу, що Інтернет сторінка (http://visacenter-ukraine.com/poland-kyiv.shtml) не є ресурсом компанії VFS Global, чи Візових Центрів. Просимо Вас бути обачними при здійсненні реєстрації і використовувати лише офіційні джерела та ресурси.

10 травня 2016: Відновлення роботи електронної візової системи

Інформуємо Вас про те, що роботу електронної візової системи було відновлено, відтак Візові Центри Посольства Данії будуть приймати документи на всі типи віз у звичайному режимі, однак просимо звернути увагу, що розгляд візових заявок може бути довшим, ніж 10 робочих днів.

Для отримання більш детальної інформації – натисніть тут.

Ми щиро перепрошуємо за спричинені незручності та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

29 April 2016: Повідомлення від Посольства Данії

Якщо студент планує відвідувати Данію за програмою обміну,використав для подачі документів онлайн анкету типу ST1 та не подав фінансові документи у формі банківських виписок, які підтверджують спроможність оплатити усі витрати пов’язані із перебуванням у Данії, йому/їй необхідно якомога швидше надіслати дані документи на електронну адресу SIRI study@siri.dk зазначивши свій реєстраційний номер (Сase Оrder ID).

08 December 2015: Зауважте, що Візовий Сервіс Центр у Донецьку (Ленінський Проспект 4а) зачинено починаючи з 14.07.2014 – до наступної інформації. Просимо всіх заявників звернути на це увагу і планувати подачу документів у найближчому Візовому Центрі.

14 жовтня 2015: Впровадження послуги Мобільна Біометрія

Візовий Сервіс Центр радий повідомити про впровадження нової зручної послуги – мобільна біометрія, яка створена для тих заявників, які прагнуть подати документи на отримання Шенгенської візи до Данії та здати свої біометричні дані без відвідування Візового Центру. Щоб дізнатися більше – натисніть тут

14 June 2014: Шановні заявники! Данія розпочинає програму «Червона доріжка» (Red Carpet Programme) – бізнес віза до Данії за процедурою прискореного розгляду документів. Програмою «Червона доріжка» можуть скористатися як приватні, так і публічні компанії із великою кількістю працівників, яким необхідно регулярно здійснювати бізнес поїздки до Данії, і для яких Данія є основною країною призначення (загальна кількість днів проведена в Данії має завжди бути більшою за кількість днів проведених в інших країнах Шенгенської угоди), наприклад:

місцеві дочірні підприємства Датських компаній
місцеві компанії, чиї дочірні підприємства знаходяться в Данії
місцеві компанії, які мають ексклюзивне партнерство з датськими компаніями
місцеві компанії, чиї співробітники часто подорожують до Данії у справах бізнесу
місцеві компанії, що зацікавленні в інвестуванні в Данію
місцеві установи (недержавні організації, туристичні агенції та ін.), невід’ємною частиною роботи яких, є співпраця з датськими установами

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію, будь ласка, скористайтеся наступними посиланнями:
Сайт www.fasttrackvisa.um.dk
Сайт http://ukraine.um.dk/uk/travel-and-residence-ukr/going-to-denmark-ukr/short-term-visas-ukr/red-carpet/red-carpet/

15 November 2012: Будь ласка, роздрукуйте та заповніть Згоду на обробку персональних даних в одному екземплярі. Згоду на обробку персональних даних також можна отримати у Візових Центрах. Для завантаження Згоди на обробку персональних даних, будь ласка, натисніть тут.

17 August 2012: Будь ласка, зауважте, що починаючи з 15 серпня 2012 року Ви можете подати заяву на отримання датської візи до Посольства Литви у м. Єреван, Республіка Вірменія.
 
Будь ласка, зауважете, що Візовий Центр Посольства Данії не співпрацює з посередниками, які надають свої послуги біля Візового Центру.

УВАГА: ДАТСЬКА ІММІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ВВОДИТЬ НОВІ СЕРВІСНІ ЗБОРИ

З 01/01/2016 Датська Імміграційна служба вводить нові сервісні збори на обробку заяв на деякі види довгострокових віз. Для детальнішої інформації натисніть тут.