ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ
ДОЗВІЛ НА РОБОТУ \ ПРОЖИВАННЯ
На цих сторінках Ви можете ознайомитися з інформацією про процедуру оформлення дозволу на роботу та проживання в Данії.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, завітайте на сайт Імміграційної Служби Данії.

Зауважте, що до моменту подачі документів вам необхідно сплатити відповідний збір до Датської Імміграційної Служби. Суму до сплати ви зможете знайти за наступним посиланням (http://www.nyidanmark.dk/en-us/coming_to_dk/fee/about_fees/about_fees.htm). Під час оплати переконайтесь, будь-ласка, що ви сплатили точну суму

ВАЖЛИВО: Будь ласка, зауважте, що якщо Ви подали Вашу візову заяву безпосередньо до Імміграційної Служби Данії, для подальшого розгляду справи Вам необхідно буде надати унікальний реєстраційний номер оплати, здійсненої до Імміграційної Служби Данії.

У разі, якщо Ви не надаєте вищезгаданий номер, Імміграційна Служба Данії не зможе розглядати Вашу візову заяву.

З 20 ТРАВНЯ 2012 р. ДАНІЯ ВВОДИТЬ У ВИКОРИСТАННЯ ДОЗВОЛИ НА ПРОЖИВАННЯ У ВИГЛЯДІ БІОМЕТРИЧНИХ КАРТОК.

З 20 травня 2012 р. такі картки повинні містити цифрові фотографії, відбитки пальців та підпис. Таким чином будуть посилені заходи безпеки проти фальсифікацій та неправильного використання карток Дозволів на проживання.

Під час подання документів на отримання Дозволу на проживання та роботу у Візовому Центрі Вам буде необхідно здати біометричні дані.

З 21 травня 2012 року Візовий Центр Посольства Данії у Києві розпочинає приймати документи для отримання Дозволів на проживання та роботу з урахуванням вищезгаданих вимог.

З 1 серпня 2013 року Візові Центри Посольства Данії у Львові, Одесі, Донецьку та Харкові розпочинають приймати документи для отримання Дозволів на проживання та роботу з урахуванням вищезгаданих вимог.

Кожному заявникові, що бажає подати документи на отримання Дозволу на проживання та роботу у Данії, необхідно особисто з’явитися у Візовий Центр.

УВАГА: Заявникам, які подають документи на категорії AU PAIR та НАВЧАННЯ необхідно особисто подавати документи до Візового Центру в Києві за попереднім записом. Після подачі документів, заявникам необхідно буде особисто з’явитись до Посольства Данії у Києві для проходження співбесіди.

Дітям до 6 років також необхідно бути присутніми при поданні документів, але без вимоги знімати відбитки пальців та електронного підпису, а лише для цифрового фото.

  Біометрія

Від зняття відбитків пальців звільняються:

Діти до 6 років.

Заявникам необхідно надати оригінали документів (кольорові, не скріплені між собою) та копії всіх додаткових документів та сторінок закордонного паспорту. Документи необхідно подавати у стандартному форматі А4. Всі ксерокопії мають бути кольоровими та в одому форматі.

VFS Global завжди прагне надавати якісний та провідний сервіс своїм клієнтам у всьому світі. На сьогодні це одна з небагатьох компаній, здатних до інтеграції біометрії у візовий процес.
Біометрія, сучасний процес біологічної ідентифікації людини шляхом зняття відбитків пальців, оболонки ока, фотографії обличчя та даних долонь, позиціонував себе цінним методом для Дипломатичних Місій у забезпеченні абсолютної точності ідентифікації.

Потрійна перевага

VFS Global забезпечує Дипломатичні Місії унікальною перевагою сумісності, надійності та неперевершеної безпеки.

Сумісність

З існуючими системами, що використовують Місії
Декілька систем, один провайдер
Можливість використання спільного обладнання декількома Місіями

Надійність

Добре підготовлений та мотивований персонал для зняття відбитків пальців та фотографії обличчя
Зображення лише високої якості у відповідності з вимогами до якості, можливості якого встановлені в розроблене програмне забезпечення
Розуміння вимог до стандартів якості забезпечує високу якість зразків

Безпека

Рішення при виявленні фальсифікацій
Передача даних через кордон
ПРОЦЕС
ПОДАЧІ ЗАЯВИ


Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи: Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Візового центру: Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете онлайн або зателефонувавши до контакт-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.

Крок 3
Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4
Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.