ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ


ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ
Правила безпеки, яких необхідно дотримуватися заявникам, що відвідують Візовий центр
Задля Вашої безпеки, Ви не можете приносити до Візового центру наступні речі:

1. Забороняється використання мобільних телефонів, ноутбуків, портативних преєрів, електронних книжок, фото/відеоапаратури та інших автономних електронних пристроїв, а також електронних носіїв інформації. За наявністю вказаних пристроїв при відвідуванні Візового Центру, вони мають бути вимкнені.
2. Забороняється відвідування Візового Центру у разі наявності при собі наступних предметів (в незалежності від можливої ​​наявності ліцензій або дозволів):

a. Будь-які види вогнепальної, травматичної чи пневматичної зброї;
b. Електрошокери, газові балончики та інші засоби самозахисту;
c. Холодна зброя, колючо-ріжучі предмети, у тому числі побутового призначення;
d. Вибухові, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, піротехніка;
e. Отруйні та токсичні речовини;
f. Запаковані конверти, посилки, інші пакунки, що виключають можливість візуального встановлення змісту;
g. Великогабаритні валізи, сумки, огляд яких може бути ускладнений через значний об’єм;
h. Алкоголь і продукти харчування.
Зазначений перелік не є вичерпним. На розсуд співробітників Служби Безпеки відвідування Візового Центру за наявності інших предметів також може бути обмежено.

ДОЗВОЛЕНІ ПРЕДМЕТИ

Папки, що містять Ваш паспорт та інші документи, що відносяться до процесу оформлення Візи, дозволяється проносити до Візового Центру тільки після відповідної перевірки Служби Безпеки.

Відвідування Візового Центру з перерахованими вище предметами заборонено, камера схову особистих речей відвідувачів у Візовому Центрі не передбачена, у зв'язку з чим Візовий Центр не може забезпечити зберігання, а так само нести відповідальність за збереження особистих речей відвідувачів. На підставі викладеного, просимо Вас самостійно і завчасно подбати про місце зберігання речей і предметів, за наявності яких забороняється відвідування Візового Центру.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що у Візовий Центр не допускаються супроводжуючі - друзі, родичі, коллеги, тощо, за винятком випадків, коли присутність супроводжуючого необхідна (супровід літніх людей, інвалідів, дітей).

Перелік наведений вище не є вичерпним. Інші предмети можуть бути заборонені за вимогою охоронців.

Будь-ласка, зауважте:
У Візовому центрі немає спеціально обладнаного місця для зберігання заборонених предметів. Будь ласка, подбайте про зберігання цих речей заздалегідь, перед тим як увійти до Візового центру.