ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ
Візова інформація
ПРИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

Для того, щоб призначити дату подачі документів, будь ласка скористайтеся наступним посиланням

Для того, щоб призначити дату подачі документів до зали підвищеного комфорту Преміум Лаунж у м. Київ, будь ласка, зателефонуйте за номером телефону (044) 224 57 67 або надішліть запит на електронну адресу premiumloungekiev@vfshelpline.com. Щоб дізнатися детальніше про дану послугу натисніть тут.

Зауважте: Заявники, які бажають подати документи на відкриття довгострокової візи, повинні записуватися на подачу документів ТІЛЬКИ до Візового Центру в Києві. Будь ласка, зауважте, що заявники, які подають документи на студентську довгострокову візу або візу au-pair можуть призначити час подачі документів тільки на ранок. Після подачі документів до Візового Центру в той же день заявникам необхідно прийти на співбесіду до Посольства. Візові Центри у Львові, Одесі, Донецьку, Дніпрі та Харкові не будуть приймати документи на дані типи віз.

Години роботи контакт-центру:
з 08.00 до 18.00 години, з понеділка по п’ятницю

Контактні номери контакт-центру:
(+38) 0 44 594 9616
(+38) 0 50 117 9008
з 08.00 до 18.00 години, з понеділка по п’ятницю

Ви також можете написати нам за адресою: info@denmarkvac-ua.com

ПРОЦЕС
ПОДАЧІ ЗАЯВИ


Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи: Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Візового центру: Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете онлайн або зателефонувавши до контакт-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.

Крок 3
Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4
Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.