ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ
ТЕРМІН РОЗГЛЯДУ ЗАЯВИ
Звичайний період розгляду: 10 робочих днів, якщо заява на отримання візи не надсилається до Данської Імміграційної Служби (DIS) для подальшого розгляду.

Прискорений розгляд документів: 3 робочі дні для громадян України, якщо заява на отримання візи не надсилається до Данської Імміграційної Служби (DIS) для подальшого розгляду. Сума консульського збору за прискорений розгляд заяви не повертається.

Важливе повідомлення від Посольства Данії:

Шановні заявники,

Будь ласка, зауважте, що з 9 по 15 грудня 2014 року не буде здійснюватись видача віз. Подача документів на отримання візи буде можливою, але слід очікувати, що час розгляду буде довшим за звичайний.

Заявникам, у яких заплановано виїзд до 15 грудня 2014 року необхідно подати свої візові заяви до 24 листопада 2014 року. У період з 1 по 15 грудня 2014 року подавати візові заяви за прискореною процедурою розгляду документів не буде можливо. Візові заяви подані за програмою “Red Carpet” також не будуть оброблятися до 15 грудня 2014.

Будь ласка, будьте уважними  та завчасно плануйте свою подорож.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Увага: Період розгляду заяви на отримання візи Данською Імміграційною Службою відрізняється від вищезгаданого. Будь-ласка, відвідайте сайт Данської Імміграційної Служби для більш детальної інформації.

Будь-ласка, зауважте, що можливо Вам необхідно буде з'явитися особисто до Посольства Данії в Києві для проходження співбесіди до того як рішення щодо отримання візи буде прийняте. Посольство зберігає право запиту додаткових документів під час розгляду заяви. Ми рекомендуємо ретельно ознайомитися з інформацію на сайті, оскільки це допоможе підготувати документи якнайкраще. В свою чергу, це допоможе підготувати усі документи та отримати візу вчасно.
ПРОЦЕС
ПОДАЧІ ЗАЯВИ


Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи: Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Візового центру: Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете онлайн або зателефонувавши до контакт-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.

Крок 3
Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4
Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.