ГОЛОВНА I   English I  Українська  
ПОДАТИ ЗАЯВУ НА
ВІЗУ ДО ДАНІЇ
В
УКРАЇНІ
Візова інформація
ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОДОРОЖУЄ З МЕТОЮ ТУРИЗМУ
Влітку 2008 року Імміграційна Служба Данії прийняла рішення сприяти відвіданню Данії українськими туристами – за передумови, що тур є пакетним та організованим українською туристичною компанією, яка акредитована Посольством Данії в Україні. Пакетний тур повинен як мінімум включати транспорт та бронювання готелю. Заяви на отримання візи повинні подаватися через українську туристичну компанію, яка акредитована у Посольстві Данії в Україні. Для більш детальної інформації, будь ласка, читайте тут.

Читайте оновлений перелік акредитованих українських туристичних компаній та їх компаній-партнерів у Данії. Передумовою отримання акредитації для української туристичної компанії у Посольстві Данії в Києві є наявність Угоди про співпрацю із однією із Скандинавських туристичних агенцій, які акредитовані у Данській Імміграційній Службі (перелік Скандинавських туристичних агенцій).

Для того, щоб ознайомитись із переліком українських туристичних компаній, акредитованих Посольствами Скандинавських країн, будь ласка, натисніть тут.

Починаючи з 15 лютого 2010 року, щоб збільшити кількість існуючих домовленостей з українськими туристичними компаніями, було прийнято рішення заключити угоду з компаніям які мають відношення до туристичної діяльності, але не являються туристичними агентствами.

Ця українська домовленість є однорічним експериментальним проектом, який передбачає акредитацію з більше ніж 25 готелями та до п’яти великими організаціями, які займаються орендою приміщень на вихідні дні.

Акредитація таких організацій буде здійснюватися Датською Імміграційною Службою лише за наявності рекомендацій Visit Denmark та після отримання заяви від Horesta.

За умов, що:

Готелі або організації, які займаються орендою приміщень на вихідні дні співпрацюють з Українськими компаніями;
Подорож організовується готелями або організаціями, які займаються орендою приміщень на вихідні дні та Українськими туристичними компаніями, які мають акредитацію в Датських посольствах Києва;
За наявності документів, що підтверджують що поїздка була придбана як пакет, який включає в себе, як мінімум транспортування, бронювання готелю або бронювання іншого житла.

Щоб подивитись список акредитованих готелів, будь ласка, натисніть тут.
Додаткову інформацію Ви можете отримати на Visit Denmark.

Розгляд заяви на отримання візи – як і інших випадках – зазвичай становитиме 10 робочих днів із моменту подачі документів до Візового Центру.

Заяви на отримання візи від індивідуальних туристів також приймаються Посольством Данії.

Будь-ласка, зверніть увагу на те, що подача документів на отримання візи ще не гарантує надання візи, а лише допомагає співробітникам візового відділу прийняти рішення.

Сума консульського збору для громадян України становить гривневий еквівалент 35 євро. Для громадян інших країн, в тому числі громадян Вірменії, сума консульського збору становить гривневий еквівалент 60 євро. У випадку, коли потрібен терміновий розгляд заяви на отримання візи (протягом 3 днів), сума консульського збору становитиме гривневий еквівалент 70 євро.

Будь ласка, зауважте, що якщо було надано неповний пакет документів або візову заяву необхідно направити до Імміграційної Служби Данії, навіть за умови оплати консульського збору за терміновий розгляд документів віза може бути не видана протягом 3 днів.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що Ви не можете подати заяву раніше ніж за 3 місяці до дати виїзду.
ПРОЦЕС
ПОДАЧІ ЗАЯВИ


Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та додаткові документи: Скористайтеся сторінкою «Все про візи» та знайдіть всю інформацію стосовно категорії візи, яка Вам потрібна – тут Ви зможете знайти суму консульського збору, перелік необхідних документів, анкети на отримання візи, тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Візового центру: Для того щоб подати документи до Візового центру, Вам необхідно попередньо записатися на подачу Записатися на подачу документів Ви можете онлайн або зателефонувавши до контакт-центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.

Крок 3
Подайте документи до Візового центру: З'явіться до Візового центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4
Оплатіть суму: Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.